پرستار بیمار

تحقیقات جدید نشان می دهد، ارتباط صمیمانه میان پزشکان و پرستاران با بیماران می تواند نقش موثری در کاهش دوره درمان و بهبود سریع تر بیمار داشته باشد. مرکز شبانه روزی و چند منظوره تدبیر با کسب مجوز رسمی به شماره ثبت ۸۳۸ وشناسه ملی ۱۴۰۰۳۲۵۰۳۳۰ که ابلاغیه قانونی آن به اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری، روزنامه رسمی کشور وسازمان ثبت اسناد و املاک کشور رسیده است. با محوریت اصلی مشتری مداری پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح تاسیس و فعالیت خود را با توجه به نیاز هموطنان عزیز با همکاری متخصصین و پرسنل های آماده ، دلسوز، مجرب ، کارکشته و قابل اعتماد جهت ارائه کلیه خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند، بیمار و کودک در منزل با عقد قرارداد رسمی وضمانت های لازم در خدمت خانوداه های محترم متقاضی میباشد.

مرکز تدبیر تنها مرکزدارنده نشان استاندارد ISO 9001 در مدیریت کنترل کیفیت و رضایتمندی مشتری.

مرکز تدبیر دارنده بزرگترین بانک اطلاعات پرسنلی و بالغ بر ۲۵۰۰ نفر نیروی کار کشته و مجرب با مهارتهای مختلف .

مرکزی معتبر ، قابل اطمینان و قابل اعتماد، بامدیریتِ باتجربه و پاسخگو، با تیم حرفه ای با نیات و اهداف خیر خواهانه.

نیت و هدف ما کمک صادقانه و خالصانه به خلق است و تمام سعی و تلاش خود رادر این راه خواهیم کرد.

با بهرمندی از خدمات ویژه مرکز شبانه روزی و چند منظوره تدبیر، می توانید خدمات شایسته ای را فراهم سازید.

یکی از فعالیت های مرکز تدبیر در زمینه پرستار بیمار می باشد.

 

پرستار سالمند

مراحل هشت گانه از سفارش تا نحوه انجام خدمات توسط مرکز شبانه روزی و چند منظوره تدبیر به طور خلاصه به شرح ذیل میباشد.

مرکز تدبیر مرحله اول : تماس با مشاوران و کارشناسان مرکزتدبیر و ثبت سفارش .

مرکز تدبیر مرحله دوم : اعزام پرستاراز طرف مرکز و مصاحبه کارفرما با وی .

مرکز تدبیر مرحله سوم : انتخاب پرستار توسط کارفرما و شروع به کار آزمایشی ایشان با حقوق.

مرکز تدبیر مرحله چهارم : در صورت رضایت کارفرما عقد قرارداد با مرکزتدبیر .

مرکز تدبیر مرحله پنجم :انجام امورات محوله توسط پرستار انتخابی طبق شرایط و ظوابط قرارداد.

مرکز تدبیر مرحله ششم : ارزیابی مداوم ازعملکرد پرستار توسط سامانه هوشمند مرکز تدبیر .

مرکز تدبیر مرحله هفتم : بازدید ناگهانی توسط بازرسین مرکز و ارزشیابی و ساماندهی عملکرد پرسنل.

مرکز تدبیر مرحله هشتم : تعویض پرسنل به درخواست کارفرما وصلاحدید مرکز.

مرکز تدبیر و در آخر : حق با مشتری است و رضایت مندی ایشان به هر نحوی باید حاصل شود.

چنانچه جویای پرستار بیمار ،مناسب ، دلسوز، مطمئن ، هستید با یکی از تلفن های منطقه نزدیک به محل سکونتتان تماس حاصل فرمایید.

 

داستان کوتاه پنجره بیمارستان و بیمار

پنجره در بیمارستانی، دو بیمار در یک اتاق بستری بودند. یکی از بیماران اجازه داشت که هر روز بعد از ظهر یک ساعت روی تختش که کنار تنها پنجره اتاق بود بنشیند. ولی بیمار دیگر مجبور بود هیچ تکانی نخورد و همیشه پشت به هم اتاقیش روی تخت بخوابد. آن ها ساعت ها با هم صحبت می‏کردند؛ از همسر، خانواده، خانه، سربازی یا تعطیلاتشان با هم حرف می‏زدند و هر روز بعد از ظهر، بیماری که تختش کنار پنجره بود، می‏نشست و تمام چیزهایی که بیرون از پنجره می‏دید، برای هم اتاقیش توصیف می‏کرد. پنجره، رو به یک پارک بود که دریاچه زیبایی داشت. مرغابی ها و قوها در دریاچه شنا می‏کردند و کودکان با قایق های تفریحیشان در آب سرگرم بودند. درختان کهن، به منظره بیرون، زیبیایی خاصی بخشیده بود و تصویری زیبا از شهر در افق دور دست دیده می‏شد. همان‏طور که مرد کنار پنجره این جزئیات را توصیف می‏کرد، هم اتاقیش جشمانش را می‏بست و این مناظر را در ذهن خود مجسم می‏کرد و روحی تازه می‏گرفت.

پرستار بیمار

پرستار بیمار

روزها و هفته‏ها سپری شد. تا اینکه روزی مرد کناز پنجره از دنیا رفت و مستخدمان بیمارستان جسد او را از اتاق بیرون بردند. مرد دیگر که بسیار ناراحت بود تقاضا کرد که تختش را به کنار پنجره منتقل کنند. پرستار این کار را با رضایت انجام داد. مرد به آرامی و با درد بسیار، خود را به سمت پنجره کشاند تا اولین نگاهش را به دنیای بیرون از پنجره بیندازد. بالاخره می‏توانست آن منظره زیبا را با چشمان خودش ببیند ولی در کمال تعجب، با یک دیوار بلند مواجه شد! مرد متعجب به پرستار گفت که هم اتاقیش همیشه مناظر دل انگیزی را از پشت پنجره برای او توصیف می‏کرده است. پرستار پاسخ داد: ولی آن مرد کاملا نابینا بود!

پائولو کوئلیو

پرستار بیمار

پرستار بیمار

/ 3 نظر / 56 بازدید
عشق به مردم

سلام خوبي دوست من؟ مطالب مفيدي داري به منم سر بزن نظر يادت نره!!!!!!

آيدا

سلام وبلاگ تونو ديدم واقعا وبلاگ خوبي داريد ، منم يک سايت دارم با موضوع شبکه اجتماعي به اسم کليکي ها محيط خيلي جذاب و سالمي داره با کلي عضو صميمي و مهربان که واقعا خوشحال ميشم بياي و عضو بشي اين ادرس صفحه عضويت http://clickiha.net/signup اومدي خبر بدي بيام پست هايي که گزاشتي رو بخونم . منتظرم عزيز

آرزو

سلام خوبيد ؟ دو تا مطلب اولتونو خوندم خيلي عالي بود خواستم ازتون تشکر کنم و همينطور ازتون دعوت کنم به سايت منم سر بزنيد و در صورتي که مايل بوديد يک وبلاگ خوب هم در سايت ما بسازيد شما فرد توانايي هستيد باعث افتخار مون هست به جمع کاربران سيستم وبلاگدهي ما بپيونديد ، www.sitearia.ir